top of page
    Шановні учасники, ось і подолали екватор нашої подорожі. Ми вже на третій сторінці, що присвячена усному рахунку. Отже, продовжуємо.

  Математику вже навіть задля того треба вивчати, що вона розум до ладу приводить.

                      М. В. Ломоносов

     В 1895 р. була написана картина відомим російським художником, де учням прививають навички усного рахунку і основи математичного мислення.
     А як часто ви рахуєте усно? В Україні проводять змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн, що знаходиться на освітньому сайті. Ці змагання розвивають навички усної лічби, дають можливість активно спілкуваться між собою учасникам змагань із різних країн, зокрема з учасниками з Естонії, Литви, Латвії, Словенії та Грузії.
    Усним рахунком займався також математик, що народився в м.Одеса 17 червня 1888 року. Він винайшов систему, для покращення усного рахунку, що названа на його честь. 
    І не забувайте, що рахувати усно потрібно не тільки школярам, але і інженерам, вчителям, медичним працівникам, вченим і керівникам різного рівня. Хто швидко рахує, тому легше вчитися і працювати, а також оперативно дібрати потрібний максимально ефективний конкретній ситуації алгоритм, підвищити швидкість реагування на будь-яку ситуацію.
Завдання 3
1. Вкажіть ім'я та прізвище автора картини. 
2. Надайте посилання на картину. 
3. Вкажіть посилання на сайт на якому знаходяться змагання з математичного рахунку.
4. Вкажіть ім'я та прізвище математика, що винайшов свою систему усного рахунку
У цьому посиланні відкриється пазл, який потрібно скласти.
Це і є потрібна картина.

Підказка

Завдання 3

P.S.  Спробуй обчисли і ти усно)))

bottom of page