Обновлено: 6 мая 2020 г.

Завдання для дистанційно навчання з предмету

04.05.20 – 08.05.20

11 ТМ, 11 ЕМВ, 11 ОСА, 11 КК

Завдання: Виконати різновиди ходьби і бігу, комплекс загально розвивальних вправ на місці, спеціально бігові та стрибкові вправи, вправи на розслаблення, спортивна ходьба 2000 м.

Виконатитести:

Запитання №1

Коли слід робити ранкову гігієнічну гімнастику? А) після сніданку Б) перед сном В) вранці після сну Запитання №2 Під засобами особистої гігієни розуміють: А) прибирання подвір’я Б) прибирання класної кімнати В) умивання, догляд за волоссям, ротовою порожниною Запитання №3 Під згубними звичками розуміють: А) заняття фізичною культурою і спортом Б) куріння, вживання алкоголю В) читання книжок Запитання №4 Фізкультурно-спортивні заняття починаються з: А) розминки Б) дихальних вправ В) тривалого бігу Запитання №5 Для формування правильної постави необхідно: А) спати на м’якому ліжку Б) носити портфель в одній руці В) виконувати фізичні вправи для формування і збереження правильної постави Запитання №6 До природних засобів загартовування відносяться: А) сонце, повітря, вода Б) дощ та сніг В) фізичні вправи Запитання №7 Що не відноситься до фізкультурно-оздоровчих заходів у режимі дня? А) ранкова гімнастика Б) музична пауза В) фізкультурна хвилинка Запитання №8 Як можна підтримати або покращити стан свого здоров’я? А) поважати старших Б) читати відповідну літературу В) вести здоровий спосіб життя Запитання №9 Головну роль у підтриманні правильної постави відіграють м’язи : А) рук і ніг Б) спини та черевного пресу В) шиї і рук Запитання №10 Частоту серцевих скорочень можна визначити, притиснувши жилку на: А) шиї, або зап’ясті Б) потилиці В) коліні, або стегні Запитання №11 Попередження травматизму під час самостійних занять фізичними вправами полягає у: А) зміні розумової та фізичної діяльності Б) у дотриманні правил безпеки під час виконання фізичних вправ,фізичних навантажень відповідно до індивідуальних особливостей В) у контролі за діяльністю вчителя, тренера Запитання №12 Основним прийомом самоконтролю під час виконання фізичних вправ є: А) визначення гостроти зору Б) координація рухів В) визначення показників ЧСС

21 ТМ, 21 ЕМВ

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці. Зробити реферат на тему:’’ Фізичні навантаження та відпочинок’, виконувати на полу гімнастичні вправи ( планку на ліктях від 1 минути, берізку, лодочку, кувирок вперед-назад, розтяжку) та з кожним днем удосконалювати їх.

Виконати тестування:

Модуль «Футбол» 1. В якому році включено футбол до програми олімпійських ігор? варіанти відповідей а)1928 р. б)1896 р. в)1908 р. 2.Початком гри у футболі вважається: варіанти відповідей а) вкидання м’яча із-за бокової лінії б) правильно виконаний удар з центра поля в) удар м'яча від воріт воротарем 3.Тривалість гри у футбол: варіанти відповідей а) 40 хв. – 2 тайми по 20 хв. б) 90 хв. – 2 тайми по 45 хв. в) 120 хв. – 2 тайми по 60 хв. 4. Яка вага футбольного м’яча? варіанти відповідей а) 220-260 г. б) 410-450 г. в) 567-650 г. г) 450-490 г. Запитання 5 5.Перерва між таймами у футболі становить: варіанти відповідей а) 5 хвилин б) 10 хвилин в) 15 хвилин г) немає перерви 6.Що таке офсайд? варіанти відповідей а) Удар із кута поля б) Штрафний удар в) Пенальті г) Положення "поза грою" 7. Хто з відомих гравців прославився виконанням кутового під назвою "Сухий лист"? варіанти відповідей а)Олег Блохін б)Валерій Лобановський в)Андрій Шевченко 8. Яку кількість замін команда може зробити під час гри? варіанти відповідей а)3 б)5 в)7 9.Батьківщиною футболу вважають: варіанти відповідей а) Англію б) Аргентину в) Китай г) Бразилію 10. Як перекладається з англійської «foot» - «ball»? варіанти відповідей а) рука – м'яч б) гра – м’яч в) рука – нога г) нога – м’яч 11. У футболі стартовий склад команди становить: варіанти відповідей а) 10 гравців разом із воротарем б) 11 гравців разом із воротарем в) 9 гравців разом із воротарем г) 14 гравців разом із воротарем 12.Що означає жовта картка: варіанти відповідей а) заохочення гравця б) попередження гравця в) видалення з майданчика Запитання 6 13.Що означає червона картка: варіанти відповідей а) видалення з майданчика б) попередження гравця в) заохочення гравця 14.Як називається м'яч, забитий футболістом у ворота своєї команди? варіанти відповідей а) гол б) мегагол в) автогол г) супергол 15. Хто такий форвард? варіанти відповідей а)Нападаючий гравець б)Гравець в захисті в)воротар 16.З якої відстані від лінії футбольних воріт , пробивається пенальті? варіанти відповідей а) 12 м б) 11 м в) 6 м г) 16 м 17.В якому році в Україні проводився фінал чемпіонату Європи з футболу? варіанти відповідей а) 2005 б) 2012 в) 2019 г) 1998 18.Як називається удар, що виконується з 11-метрової позначки? варіанти відповідей а) Буліт б) Пенальті в) Кутовий удар г) Аут 19. Голкіпери можуть ловити м`яч руками, але утримувати снаряд в повітрі заборонено більше : варіанти відповідей а) 10с б) 8с в) 6с г) 5с 20.Єдиним снарядом вважається : варіанти відповідей а) м'яч б) м'яч і свисток в) м'яч, свисток,прапорець 21.Польові гравці мають право контролювати м'яч і бити по ньому тільки ногами, за винятком : варіанти відповідей а) викидання ауту б) винятків не буває в) початку гри г) початку другого тайму 22.Коли суддя може додавати певну кількість часу: варіанти відповідей а) коли захоче б) за затримки ігри (заміни, травми і тощо) в) ніколи г) у другому таймі 23.Дотримання правил футболу контролюється тільки варіанти відповідей а) тренерами б) арбітром матчу і його помічниками за межами поля в) гравцями г) арбітром і тренерами 24.Якщо гравець ненавмисно перетинає одну з обмежувальних ліній поля, чи вважається, що він залишив поле без дозволу арбітра? варіанти відповідей а)Ні. б)Так.

31 ЕМВ, 344 ЕМВ

Завдання: Виконати різновиди ходьби і бігу, комплекс загально розвивальних вправ на місці, виконувати упор лежачи розпочинати з 25 раз і з кожним днем збільшувати кількість разів по 5-10 разів, спортивна ходьба на відстань 1000 м., Біг 60 м. на час уложитись у 8 секунд.

Виконати тести:

13.04.20 – 17.04.20

Завдання: Виконати різновиди ходьби і бігу, комплекс загально розвивальних вправ на місці, виконати планку на ліктях розпочати з 1 минути і з кожним днем підвищувати на 15 секунд, спеціально бігові та стрибкові вправи, вправи на розслаблення.

Завдання: Виконати різновиди ходьби і бігу, комплекс загально розвивальних вправ на місці, виконувати упор лежачи розпочинати з 25 раз і з кожним днем збільшувати кількість разів по 5-10 разів, спортивна ходьба на відстань 1000 м., вправи на координацію рухів.

Фізична культура

12.03.20

11 ТМ

Тема: Легка атлетика

Завдання: Виконати різновиди ходьби і бігу, комплекс загально розвивальних вправ на місці, спеціально бігові та стрибкові вправи, вправи на розслаблення.

21 ТМ

Завдання: Виконати різновиди ходьби і бігу, комплекс загально розвивальних вправ на місці, спортивна ходьба на відстань 1000 м., вправи на координацію рухів.

11 КК

Тема: Настільний теніс

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці. Зробити реферат на тему:’’ Історія розвитку настільного тенісу в Україні’’.

21 ЕМВ

Тема: Гімнастика

Завдання: Виконати різновиди ходьби і бігу, комплекс загально розвивальних вправ на місці, стрибки зі скакалкою 2 підходи за 1 хв., присідання 4 підходи по 10 раз.

11 ОСА

11ЕМВ

13.03.20

21 ЕМВ

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці, вправи для формування корекції постави, стрибки з місця на дальність 5 підходів .

21 ТМ

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці, Біг 100 м. на час, рівномірний біг 1000 м., виконати вправи для координації рухів.

16.03.20

11 ТМ

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці. Зробити реферат на тему:’’ Історія розвитку легкої атлетики в Україні’’.

11 ОСА

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці, вправи для формування корекції постави. Вивчити класифікацію технічних прийомів у настільному тенісу.

11 ЕМВ

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці, вправи для формування корекції постави. Набивання на кількість раз тенісного м’ячика двома сторонами ракетки за 2 минути.

11 КК

31 ОКС

31 ЕМВ

17.03.20

21 ЕМВ

Завдання: Виконати різновиди ходьби і бігу, комплекс ЗРВ в русі, вправи на паралельних брусях 4 підходи по 8 раз, підтягування на перекладені 3 підходи по 5 раз.

11 ОСА

11 КК

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці, вправи для формування корекції постави. Вивчити правил подачі, придумати гру на координацію рухів.

11 ТМ

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці, вправи для формування корекції постави. Біг на час 60 м., виконати вправи на перекладені: виход силою на одну руку, та підйом з переворотом.

11 ЕМВ

19.03.20

11 ТМ

21 ТМ

11 КК

21 ЕМВ

Завдання: Виконати різновиди ходьби і бігу, комплекс ЗРВ в русі, виконати розтяжку, підтягування на перекладені 3 підходи по 5 раз.

11 ОСА

Завдання: Виконати комплекс ЗРВ на місці. Зробити реферат на тему:’’Історія розвитку легкої атлетики в Україні’’.

11 ЕМВ

20.03.20

21 ЕМВ

21 ТМ

21 АОС Тема заняття «Гімнастика»

Написання рефератів на тему: «Види гімнастики, ранкова гігієнічна гімнастика та значення її для організму.»

Складання і виконання комплексів вправ ритмічної гімнастики та аеробіки на 12-14 вправ.

31 ТМ, 21 КК Тема заняття «Легка атлетика»

Написання рефератів на тему: «Вміння та навички та фізичні якості, які необхідні для успішної самореалізації у майбутній професії.»

Вправи для розвитку швидкості. Стрибки через скакалку, повторити біг на відрізку 30-100 метрів.